Co mogę dla Pani/Pana zrobić?

Filmy animowane 2d: komputerowe i wykonane manualnie, rysunkowe, malowane, w technice wycinanki, pikselacji, eksperymentalne (techniki mieszane). Filmy reklamowe, czołówki, zwiastuny, teledyski – jako element promocji marki własnej, filmy animowane jako wyjątkowy prezent okolicznościowy, na pamiątkę. Realizujemy kompleksowe produkcje od pomysłu po postprodukcję, jak i mniejsze, prywatne zlecenia.

Oryginalne, nietuzinkowe ilustracje. Portrety – na prezent, na pamiątkę, bądź jako element promocji marki własnej. Ilustracje do materiałów drukowanych (książki, plakaty itp), a także Internetowych: np. na bloga, stronę www, do e-booka, na social media, do celów reklamowych.

Co mogę zrobić dla Pani/Pana firmy?

Filmy animowane 2d: komputerowe i wykonane manualnie, rysunkowe, malowane, w technice wycinanki, pikselacji, eksperymentalne (techniki mieszane). Filmy reklamowe, edukacyjne, video explainery, czołówki, zwiastuny, teledyski, filmy animowane na wewnętrzny użytek firmy (pamiątki okolicznościowe). Możemy zrealizować duże, kompleksowe produkcje we współpracy z zaprzyjaźnionymi animatorami, jak i mniejsze, częściowe zlecenia.

Ilustracje stanowiące element identyfikacji wizualnej firmy (na strony www, do materiałów promocyjnych), oryginalne ikony, mapy myśli, portrety pracowników, ilustracje prasowe, prezenty okolicznościowe. Jest to efektowny i wyróżniający sposób prezentacji treści. Zajmuję się opracowaniem materiałów od etapu koncepcji po efekty końcowe. Przygotowuję materiały na potrzeby druku i do użytku Internetowego.